مقالات آموزشیخواص و نحوه استفاده از روغن خراطین

آموزش تهیه و نحوه ساخت روغن خراطین

با سلام به شما کاربران عزیز سایت داروی گیاهی .اگر اندازه آلت تناسلی کوچک و ضخامت آن کم است همراه ما باشید تا چند روش مفید و کارآمد از طب سنتی برای تقویت و رشد آلت تناسلی در مردان را برای شما عزیزان بیان کنیم . همچنین در این مقاله آموزشی قصد داریم تا مطالب مفید و آموزشی در مورد نحوه تهیه و استفاده از روغن خراطین را در اختیار شما قرار دهیم.

برای بزرگتر و ضخیم تر شدن آن خراطین ( کرم خاکی باغچه ) را با آب سرد تمیز و خشک کنید و با کمی دارچین , میخک و جوز به نسبت مساوی نرم بساید , بعد با پیهآب کرده مرغ یا روغن زیتون یا روغن کرچک یا روغن کوهان شتر مخلوط کرده و به آلتی که کوچک است روزی سه مرتبه مالش و ماساژ دهید . تا به مرور کلفت تر و بزرگ تر شود. همچنین روغن خراطین را می توان جهت افزایش حجم در گونه و سینه زنان استفاده کرد .

پیج گرم (( اسید بوریک – بوره )) را نرم بسایید بعد با ۴۰ گرم سل مخلوط کرده و لااقل سه بار در روز آن را بر آلت ماساژ دهید و چون عسل چسبناک است کیسه مخصوصی به اندازه آلت تناسلی درست کنید , پس از ماساژ آلت را درون آن قرار دهید و به وسلیه نخ یا کش ببندید تا لباستان آلوده نشوند . ضمنا قبل از ماساژ بعدی , اول آلت تناسلی را بشویید و خشک کنید و بعد از دارو استفاده کنید .

 

  • آب برگ کدوی تازه را بگیرید و روزی چند مرتبه بر آلت تناسلی مالش دهید .
  • تخم شنبلیله – دارچین – پوست هلیله زرد – قاقله کبار – خولنجان – سیاه دانه و آمله مغشر از هرکدام ۱۰ گرم و هل قرابی جوزبویا و میخک از هرکدام ۵ گرم همه را مخلوط و نرم بسایید , روزی یک مرتبه یک قاشق غذاخوری از آن را در دهان بریزید و با آب میل کنید و یا همه را با نیم کیلو عسل مخلوط کنید و روزی یک قاشق غذاخوری میل کنید

توجه : هرگاه یکی از دستورات فوق را اجرا کردید , بعد از مالش و ماساژ , آلت را داخل دستگاه واکیوم همراه که از فروشگاه های لوازم طبی می توان تهیه کرد قرار دهید , هرچه بیشتر در آن دستگاه بماند بهتر نتیجه خواهد داد. ضمنا اگر بعد از هر غذا یک استکان نوشابه کومبوچا بنوشید نتیجه بهتری خواهید دید .

  • نظر یکی از کاربران خوب سایت
باسلام
دوستان در مورد روغن خراطین باید بگم بنده استفاده کردم و یک دوره ۴۵روزه استفاده کردم که دقیقا بعد از ۱۵روز اثرات دارو مشخص شد و به جرات میتونم بگم رو این روغن طبیعی در نوع خودش بی نظیره و عوارض هم نداره فقط در کسانی که طبع گرم دارند ممکنه باعث جوش های زود گذر پوستی بشه،که اصلا مسئله خاصی نیست،از نظر قیمتی هم بسیار مقدور به صرفه هست،در ضمن برای اطمینان خاطر از اصل بودن روغن اگر براتون امکان داره خودتون درست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر