ایجاد مرکز تخصصي طب سنتي ايراني و اسلامی

دکتر دکتر قاضی زاده وزیر محترم بهداشت  از واریز بودجه ایجاد یک درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی با محوریت طب سنتی ایرانی و  اسلامی خبر داد .

دکتر قاضی زاده هاشمی امروز در گفت و گو با مسوولان دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به سابقه کهن دانش پزشکی در ایران گفت : امسال نیمی از هزینه ساخت یک درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی با محوریت طب سنتی ایرانی و اسلامی پرداخت می شود .
او با اشاره به قوانین سی ساله حوزه درمان گفت: بسیاری از قوانین این بخش به بازنگری نیاز دارد که به زودی اصلاحیه آن را در لایحه ای به مجلس شورای اسلامی تقدیم می کنیم.
استاندار مازندران هم در این نشست ، حمایت و افزایش خدمات بهداشتی را درمازندران به دلیل پذیرایی سالانه از میلیون ها گردشگر ،خواستار شدو افزود :زیرساخت های اولیه مانند زمین و امکانات و سرمایه گذاری در حوزه درمان فراهم است .
ناصری و نیاز آذری نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی هم نگرانیهای موجود در طرح پزشک خانواده ، نوسازی بیمارستان شهید یحیی نژاد ، تجهیز بیمارستان بابل کنار ، ترویج توریست درمانی ، افزایش بودجه پژوهش دانشگاهی از محل ردیف خاص ، افزایش ردیف اعضای هیات علمی و راه اندازی یک مرکز بیمارستان تخصصی سرطان در مازندران را از مهم ترین دغدغه ها و پیشنهادها در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان برشمردند.

0

همچنین ببینید

اعلام خبر انقراض دو گیاه دارویی در کشور

محمدباقر رضایی رئیس انجمن علمی گیاهان دارویی در خصوص وضعیت داروهای گیاهی اظهار کرد: در …

There are no comments yet