معماری

کاهش وزن در طب سنتی از حجت الاسلام ضیایی

اکثرا افراد از چاقی رنج و میبرند و دوست دارند که کاهش وزن دهند و بیماری های ناشی از اضافه وزن به سراغشان نیاید. حضرتعالی برای اینکه افراد چربیهایی با ترانس بالا استفاده نکنند خیلی تاکید فرمودید. اما آیا این درست است که داروهای مصرف کنند که به آنها بی اشتهایی بدهد و آنها نتوانند غذا بخورند ؟

بدنشان را از حالت طبیعی خارج نکنند زندگیشان هم طبیعی باشد اول یک رژیم صحیح داشته باشند یعنی قندهای شیمیایی، اسانس های شیمیایی، ترانس چربی بالا و کافئین زیاد نخورن.د این یک پرهیز صحیح است دوم اینکه رفتارشان با خودشان منفی نباشد یعنی بد خوری پر خوری پفتل خوری نباشد (پفتل خوری ینی خوردن پوست ماهی یا پوست موز) بد خوری هم نباشد . بعضی ها ریزه خوریشان بیش از اندازه است. با اینکه اصلاسوء تغذیه ندارند یا در شرایط خاص نیستند بطور مثال ویارش شدید نیست در بانوان که ما بگویم ریزه خواری کن، ۶ تا ۸ وعده غذا بخور حجمش کم باشد ولی مقوی .

اینهاشرایط خاص ندارداما بدخوری دارند که اضافه وزن می آورد.

خیلیها این سوال همگانی را دارند که چه گیاه دارویی استفاده کنیم تا این چربیها بسوزد؟

اول بایک پرهیز صحیح ۵۰ درصدخوب می شود .پس درمانش دوچیز است اگر چاقی شکمی باشد درمانش زنیان است چربی های ضافی جدار شکمی را ذوب میکند. در ۲۴ ساعت یک قاشق چایخوری پودرش را با عسل میل کنند.

دوم چهار عدد سیب درختی رسیده شیرین یکی صبح ناشتا یا سحر با شکم گرسنه می خورد یکی بعداز صبحانه یکی بعد از ناهار یکی بعد از شام میل می کند. اضافه وزن در طول زمان کم میشود در بعضی کتابها آمده است در مدت دو ماه۱۵ کیلو کم می کنند.

۳۲۶۶ Total Views 48 Views Today
160+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

همچنین ببینید

جلوگیری از تشکیل پلاک عروق خونی از دکتر آیت الله ضیایی

ویدئو جدید از آیت الله ضیایی در مورد جلوگیری از تشکیل پلاک عروق خونی کسانی …

نظرات و تجربه های خوب خودتون رو برای ما ارسال کنید ♥

4 comments

  • سلام , مهمان
  • سلام وقت بخیر عاشق طبیعت و طب سنتیم 38سالمه کارشناس کامپیوتر یک سالیست شدیدا آلزایمر و فراموشی گرفتم زجر میکشم لطفا راهنماییم کنید حتما تعطیلات میام پا بوس خانم معصومه و زیارت شما بزرگوار.باتشکر
  • سلام دوستان جمعی از دوستداران آیت الله ضیائی اقدام به ایجاد کانال با نام آیت الله سید حسن ضیائی در تلگرام نموده اند، لازم به ذکر است مطالب این کانال از وبلاگ طب المعصومین علیهم السلام و CDهای درسی ایشان جمع آوری و ارائه می‌شود. لینک کانال تلگرام: https://telegram.me/Allame_ziaee
loading...