معماری

درمان جویدن زبان لب یا جداره دهان با طب سنتی

ممکن است غفلتا انسان در موقع صحبت کردن یا غذا خوردن گوشت لب یا گوشت زبان یا گوشت یکی از اعضائ یعنی گوشت های داخلی دهان زیر دندان ها بیاید و انسان آن را گاز بگیرد . این عمل در اثر لاغری و ضعف بدن است زیرا اگر کلسیم بدن کم شود گوشت های دهان شل شده آویزان می شود و در اثر کم شدن قوا گوشت زیر دندان می افتد .

دندان گرفتن زبان لب و گونه

 

درمان گیاهی

برای تامین کلسیم یک عدد پوست تخم مرغ را بشویید بعد خشک کنید . سپس بسیار نرم بسایید و در یک لیتر آب به جوشانید . بعد از روی آتش برداشته کنار بگذارید و پس از چند ساعت آهسته ظرف را بلند کرده و ملایم آب آن را در ظرفی دیگر خالی کنید به طوری که لرد ته نشین شده آن خارج نشود . بعد لرد را دور بریزید و باز هم چند ساعت بماند و صاف کنید . پس از سه بار صاف کردن دو تا چهار قاشق عسل با آن مخلوط نموده و سپس یک قاشق آب لیمو افزوده و در بطری در یخچال نگهدارید . صبح و شب هر بار نصف فنجان از آن را بنوشید و جهت برطرف کردن ضعف بدن و هم چنین تقویت آن از خوراکی های فوق استفاده کنید .

سیب درختی , گلابی , انجیر , موز , بادام , لوبیا , عدس , جو , پیاز , اسفناج , برگ چغندر , آب هویج , دم کرده بولاغ اوتی , برنج همراه با پنیر و پرتقال.

امیدواریم از این نسخه هم استفاده کامل رو برده باشیم . موفق و سربلند باشید .

 

۸۷۲ Total Views 24 Views Today
5+

همچنین ببینید

خواص رازیانه و نحوه استفاده

خواص رازیانه و روش استفاده از این گیاه دارویی

رازیانه گیاهی است دوساله و علفی و معطر می باشد که ارتفاع آن تا ۲ …

نظرات و تجربه های خوب خودتون رو برای ما ارسال کنید ♥

There are no comments yet

  • سلام , مهمان
    loading...